Hizmetler

Size en iyi hizmeti vermek için çalışıyoruz

Yerinde Üretim

Dönmezler Yemek olarak, kurumunuzun hazır mutfağında veya gösterilecek alanda mutfak kurarak üretim hizmeti veriyoruz. Türk mutfağının leziz yemeklerini butik üretim anlayışı ile yemek saatlerinizde sizlere sunuyoruz.

Mönüleriniz, kuruluşunuzun kendi mutfağında, Dönmezler yemek’in deneyimli ve uzman personeli tarafından kalite standartlarına bağlı kalınarak hazırlanır. Servis ve sonrası tüm hizmetler, Dönmezler Yemek personelleri tarafından gerçekleştirilir.

Firma temsilcilerimizin siz değerli müşterilerimizle yapmış olduğu ön görüşme şirket profilini belirler, beslenme alışkanlıklarınız doğrultusunda üretim yapar. Hizmet alacak firmanın yapısına göre hangi mönü uygulaması yapılacağı tespit edilir. Daha sonrasında yemek hizmeti verdiğimiz mutfakları inceleyip eksikleri tespit ederek ISO kurallarına göre mutfaklar yeniden projelendirilir. Firmanızın prestijine yakışır şekilde yeniden dizayn edilir.

Yerinde üretim yapılan firmalar da hijyen ve kaliteden sorumlu yöneticiler bulundurulur.

Yemek hizmeti verdiğimiz müşterilerimiz, sürekli olarak bölge müdürlerimiz ve merkez mutfak hijyen müdürü tarafından ziyaret edilir. Periyodik aralıklarla haberli ve habersiz denetimler yapılarak mutfakların hijyen notları firma yetkililerine bildirilir.

Taşıma Yemek

Gıda Mühendislerimiz tarafından aylık olarak hazırlanan menüler, son teknoloji ile donatılmış modern tesislerimizde pişirilip hazırlanır, yemek servisi ve tüm mutfak hizmetleri konusunda uzman Dönmezler Yemek personelleri tarafından hijyen standardına bağlı kalınarak gerçekleştirilir.

Tabldot yemeği ev yemeği lezzetinde sizlere ulaştırmaktayız.

Sağlık beslenmeniz için gerekli olan protein, karbonhidrat ve yağın dengeli biçimde dağılımını ayarlayarak, günlük ihtiyacınız olan kalori miktarını esas alarak hazırlamaktayız.

İşletmenizin bünyesinde yemek üretimi yapılabilecek bir alanın olmaması durumunda Taşıma Yemek Hizmetimiz devreye girer. Yemeğin sunulacağı mekânın ve servis ekipmanlarının eksiklikleri varsa bu eksiklikler tespit edilerek bunların ne şekilde giderileceği karşılıklı olarak belirlenir. Bu eksiklikler en kısa sürede giderilir. Eksikliklerin giderilmesiyle mutfağımızda hazırlanan yemekler thermobox (ısı koruyucu ambalaj) ile size ulaştırılır.

Catering

Firmamız gıda ile ilgili tüm izinlere ve belgere sahip olup bunların gereklilikleri doğrultusunda üretim yapmaktadır. Standartların ve sistemin getirdiği üzere personelimiz sürekli kontol altında tutularak 3 ayda bir gerekli sağlık taramasından geçmektedir.

Tüm haşerelere karşı firmamız profesyonel kurumlar tarafından periyodik olarak ilaçlanmaktadır. Iso 22000 kalite yönetim sistemi kapsamında çalışıldığı için kullanılan tüm malzemelerinde bu standartlara uygunluğu satınalma, ve mal kabul birimlerinde kontrol edilmektedir.

Tesisimiz yemek üretimi için özel olarak dizayn edimliş olup dışarıdan gelebilecek her türlü kontaminasyona karşı koruma altındadır.

Gıda üreten iş yerleri için önemlilik arz eden çapraz bulaşmanın önlenmesi için mal kabul, sevkiyat ve boşaltama bölümleri ayrı ayrı tasarlanmış, temiz kirli akışının bozulmaması sağlanmıştır. Eğitimli personel ve deneyimli kadroyu bir araya getiren Dönmezler Yemek üretimin her aşamasında kontrol edilmektedir. İstenildiği taktirde şirketimiz tüm alanları siz değerli müşterilerimize açıktır

Üretilen her üründen alınana numuneler 72 saat boyunca saklanmaktadır