About Image
About Image

Hakkımızda

Uzun yıllardır sektörde olan Dönmezler Yemek 2008 yılında firma çehresini yenilemiş olup halen günlük Altı bin kişiye yemek hizmeti vermektedir. Dönmezler Yemek, yenilenmeye ve gelişimine durmadan devam etmektedir.

Bu amaçla Dudullu İMES OSB Güney girişinde 4.000 m2 kapalı alanda, günlük 25.000 kişilik yemek üretme kapasitesine sahip son teknoloji ve sistemlerle donatılacak yeni üretim tesisimizin, yapımı devam etmekte olup yakında zamanda hizmet vermeye başlayacaktır.

Toplu yemek sektöründe hijyen kalite ve hizmet adına en iyiyi yapmaya günümüz teknolojisinin tüm imkanlarını kullanarak özen göstermektedir. Hazır yemekte lezzet, kalite ve sağlığın önemini bilenler için hijyenik yemek sunumu ve alanında tecrübeli profesyonel kadrosuyla tüm müşterilerimizin beklentilerine cevap vermektedir.

Tüketici memnuniyetini daima ön planda bulunduran Dönmezler yemek müşterilerinin beklentilerine cevap verebilmenin ancak farklı yaklaşımlarla mümkün olacağını düşünmektedir. Sağlıklı, kaliteli ve keyifle tüketilen yemekler sunan Dönmezler yemek, üretim öncesi, üretim, dağıtım ve tüketim aşamalarından oluşan tüm iş sürecini sürekli tüketici beklentisine uygun olarak geliştirip, kalitesini artırmak adına müşterilerinden gelen talepleri büyük bir hassasiyetle değerlendiriyor ve üretimine bu şekilde yön veriyor.

Olmazsa Olmazlarımız

Müşteri odaklı çalışıp, müşteri talep ve beklentilerini zamanında karşılayarak kaliteli hizmet vermek, Lezzetli, sağlıklı ve kaliteli yemeklerin, kaliteli ve yüksek standartlardaki besinlerle hazırlanabileceği bilinci ile tüm tedarik zincirini yönetmek ve uygun hammaddeler temin etmektir.

Çalışanlarımız için güvenli çalışma ortamı sağlamak,Eğitimli ve bilinçli kadro oluşturmak, her zaman nitelikli personel ile çalışmak ve personelimizin sürekli gelişimini sağlamaktır.

Yılların getirdiği tecrübe ve bilgi birikimi ile alanımızdaki tüm gelişme ve yeniliklere uyum sağlamak,İnsana, topluma ve doğaya saygı ilkesiyle gerekli altyapıyı sağlayarak, temizlik ve hijyen kurallarına uyarak, kaliteli ve güvenli gıda üretimini ve sunumunu gerçekleştirmektir.

Misyonumuz

Dinamik ve değişime açık yapımızla sağlıklı, lezzetli, temiz, zamanında, güvenilir ve kaliteli hizmet verme anlayışımızı ödün vermeden geliştirerek sürdürmek, çözüm ortağı olduğumuz firmalara değer katıp sektörün tercih edilen örnek firması olmak.

Vizyonumuz

Sunduğumuz hizmetlerden ödün vermeden sektörde hep zirvede yer alarak güvenilir ve kaliteli hizmet firması olmak.

Neden Bizi Seçmelisiniz

Sektörde artan catering firmalarına rağmen ilk günkü güvenle işimizi yapmaya devam ediyoruz. Hijyen ve sağlık denetimleri ile müşteri memnuniyetini önemsiyoruz.